Omg, Andrej Kramarić je masakrirao Borussiju s čak četiri gola!

Andrej Kramarić će zauvijek ostati jedna od najvećih noćnih mora navijača Borussije iz Dortmunda. Čovjek ih je, doslovno, masakrirao.

BILD.BA | 27. LIPNJA 2020. | 18:32

Andrej Kramarić

Dakle, briljirao je za Hoffenheim na gostovanju kod dortmundske Borussije i praktički je samostalno donio 4:0 pobjedu svojoj ekipi.

Prvo je u osmoj minuti nakon krasne akcije od Kaderabeka loptu primio na rubu kaznenog prostora i još ljepše pogodio protivnička vrata za 1:0.

Samo 22 minute nakon toga povećao je vodstvo na 2:0. Skov je poslije ubačaja s desne strane opalio iz prve, ali nije najbolje zahvatio loptu. Kramarić se našao na pravom mjestu i samo pospremio za 2:0.

U istom ritmu nastavio je u drugom poluvremenu, u kojem je utrpao još dva komada. U 48. minuti je fenomenalno prevario stopera i poentirao za 3:0. Dvije minute kasnije realizirao je penal i srušio Borrusiju.

Njegove majstorije možete pogledati OVDJE.