FOTO I VIDEO Posušje na prepunom Mokrom Docu uz izvrsnu atmosferu na tribinama odigralo 1:1 protiv Veleža

Posušje je došlo u vodstvo u 18. minuti pogotkom Tonija Jovića, a Velež je do poravnanja rezultata stigao u 68. minuti

Posušje
Detalj s utakmice HŠK Posušje - FK Velež na Mokrom Docu, otvaranje Premijer lige BiH, 15. srpnja 2022. Foto: Facebook page HŠK Posušje

Na otvaranju nove sezone Premijer lige BiH utakmica između ekipa HŠK Posušja i FK Veleža završila je rezultatom 1:1.

Na Mokrom Docu u Posušju započela je nova sezona najjače bh. nogometne lige, a ove dvije hercegovačke ekipe su susret završile bez pobjednika.

Posušje je došlo u vodstvo u 18. minuti pogotkom Tonija Jovića, a Velež je do poravnanja rezultata stigao u 68. minuti kada je loptu u mrežu domaće ekipe pospremio Đorđe Pantelić, četiri minute nakon što je ušao u igru.

Posušje u sljedećem kolu gostuje kod Tuzle, dok će Velež ugostiti Igman.