Mario Pašalić ostvario odličan uspjeh odmah na početku sezone!

Mario Pašalić u trećem kolu Serie A postigao je prvi ovosezonski pogodak te dodao i asistenciju. Super početak sezone, zar ne?

Hrvatski reprezentativac pogodio je u 37. minuti utakmice Atalante i Cagliarija za 3:1. Lijepo je ispratio akciju i pospremio u mrežu ubacivanje Gosensa s lijeve strane. Prošlu sezonu Pašalić je završio s 12 golova i sedam asistencija u 34 nastupa.

Atalanta grabi prema trećoj pobjedi ove sezone, pet minuta nakon Pašalića zabio je i Zapata za 4:1, javio je Index.

Utakmica je završila 5:2. Mario Pašalić je u završnici utakmice stigao i do prve ovosezonske asistencije proigravši strijelca Lammersa.