Ugledne talijanske novine u tri riječi opisale Rebića

Unutra je, gladan je, što pomaže timu u teškim trenucima - rekao je Pioli o Rebiću nakon susreta.

BILD.BA | 20. RUJNA 2021. | 11:43

Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan u 1-1 remiju na gostovanju kod Juventusa u derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Rebić, koji je digrao čitav susret za Milan, poravnao je na konačnih 1-1 u 76. minuti glavom s pet metara spustivši u mrežu korner Tonalija.

Juventus je poveo na samom početku utakmice, u 4. minuti i to iz protunapada nakon kornera Milana. Morata je nakon brzog iznošenja lopte izašao sam pred Maignana i rutinski ga svladao.

Nakon što je izjednačio na 1-1, Rebić je u 83. minuti imao priliku i dovesti Milan u vodstvo, ali je pucao preko grede. - Svaki dan mu odajem priznanje, ima veliki intenzitet i kvalitetu.

Igra u svim ulogama, pomaže nam posebno kad nema Ibre i Girouda. Ima važne igračke kvalitete kako u igri, tako i u prekidima, jer je odličan u skoku.

Rebić je poput bicikliste koji u dugoj utrci sjajno kombinira kvalitetu i intenzitet. Unutra je, gladan je, što pomaže timu u teškim trenucima - rekao je Pioli o Rebiću nakon susreta, a hvalu nisu štedjeli niti talijanski novinari, prenosi Hina.