VIDEO Reprezentativac BiH zabio najljepši gol karijere

BILD.BA | 18. LISTOPADA 2020. | 08:50

Višća je ušao u kazneni prostor, silovito šutirao i "probio" vratara domaće ekipe Ugurcana Cakira.

Edin Višća je večeras postigao jedan od najljepših golova u karijeri.

Njegov Bašakšehir je gostovao kod Trabzonspora i slavio rezultatom 2:0, što je bila prva pobjeda aktualnog prvaka u novoj sezoni.

Irfan Kahveci je u 32. minuti doveo Bašakšehir u vodstvo, a u 53. minuti Višća je postavio konačnih 2:0.

Višća je izveo korner, lopta je na kraju došla na ivicu kaznenog prostora do Deniza Turuca koji je dodao reprezentativcu BiH na desnoj strani.