Bh. reprezentativac iz Mostara pomaže sugrađanima preko Udruženja “Zajedno za naš grad”

Toni Šunjić

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Toni Šunjić donirao je Udruženju “Zajedno za naš grad” iz Mostara dvije tisuće KM.

Da naš rad postaje prepoznatljiv i poštovan pokazuje i današnja donacija nogometaša Tonija Šunjića. Naime ovaj rođeni Mostarac donirao je za aktivnosti Udruženja “Zajedno za naš grad” iz Mostara dvije tisuće KM.
Govoriti o njegovom sportskom uspjehu je suvišno, govoriti o njegovom humanim aktivnostima ostavljamo vama, dovoljno je samo ukucati na google pretraživač i sve će vam biti jasno. Još jednom hvala jer Zajedno se može mnogo
, priopćeno je na Facebook stranici UG “Zajedno za naš grad”.

Bild.ba

Previous articleTwitter briše sve objave koje pozivaju na uništavanje 5G infrastrukture
Next articleDodik: Inzko je za plaću od 24 tisuće eura mogao smisliti bolju pakost