Mladi hrvatski reprezentativci pomogli Wolfsburgu da dođe do pobjede nad Werderom

U prvoj nedjeljnoj utakmici 30. kola Bundeslige Wolfsburg je u gostima svladao Werder 1:0 i vratio na šesto mjesto koje vodi u Europu, nakon što mu ga jučer nakratko oduzeo Hoffenheim. Werder je ostao pretposljednji i sve je bliže ispadanju u drugu ligu.

Utakmica je riješena u završnici, a strijelac jedinoga gola bio je Wout Weghorst u 82. minuti.

Cijelu utakmicu za Wolfsburg odigrao je 22-godišnji stoper Marin Pongračić, bivši kadet Bayerna koji je nedavno otkrio da želi igrati za hrvatsku reprezentaciju. Pomogao je svojem klubu da zadrži čistu mrežu, a u 58. minuti je zaradio žuti karton.

Josip Brekalo je također odigrao cijeli susret za Wolfsburg

Danas se igraju još dvije utakmice 30. kola Bundeslige. U 15:30 počeli su Union Berlin i Schalke, a u 18 sati igraju Augsburg i Köln.