Posušje remiziralo protiv Orašja

Domaći su iznenadili lidera i poveli 1:0, no na kraju stigli do boda (1:1).

Orašje je bolje otvorilo meč i povelo pogotkom Dedića u desetoj minuti s 11 metara.

U nastavku se budi Posušje, no ne postiže pogodak i pri rezultatu 1:0 odlazi se na pauzu.

U 75. minuti gosti dolaze do izjednačenja.

Ipak, domaći su prijeko željeli bodove, a gosti su bili itekako oslabljeni, što se osjetilo na terenu.

Pokušavali su Labudovi sa Save do pobjede, no nisu mogli i ostalo je 1:1.

Orašje je u teškoj situaciji u borbi za opstanak, dok Posušje suvereno gazi ka naslovu prvaka.

Naredno kolo Prve lige FBiH igra se već u srijedu, prenosi Sportsport.ba.